Ölene Kadar 4.Bölüm

Kategori: Bölümler - 5.970 viewsYorum Yazın
Ölene Kadar 4.Bölüm

ATV ekranlarını yeni dram dizisi “Ölene Kadar” yine soluksuz izlenecek bir bölüm ile bizlerle olacak. Bu hafta Dağhan’ı zor zamanlar bekliyor olacak. Dağhan can çekişirken onun yanında olan tek kişi her zaman olduğu gibi Selvi olur. Buda artık ikisinin arasında yaşanan yakınlaşmanın ileriye gitmesini sağlayacaktır. Ölene kadar 4.Bölüm heyecanı ile 2 Şubat Perşembe günü ATV’de olacak.

Ölene Kadar 4.Bölüm‘de Dağhan’ın Yılmaz ile ilgili yaptığı planın işe yaramaması onu Yılmaz’ın hayatını daha çok araştırmaya sürükler. Selvi’nin Dağhan’a gösterdiği ilgiden rahatsız olan Yılmaz, kardeşini bir tercih yapmaya zorlar.Bir yandan Dağhan’ın başının yeniden derde girmemesi için uğraşan Selvi, bir yandan da Dağhan’ın tazminat davasının peşine düşer.Babasının katilini bulmak için eski defterleri karıştıran Beril ise babasının odasında bulduğu kağıdın sırrını Dağhan’la paylaşır.

Dağhan’ın Yılmaz’ın peşine düştüğünü anlayan Ender, Yılmaz’la ilgili önemli bir karar alır fakat bu sırada gelen önemli bir haberle bütün planlar değişir. Yeni planla hem Fahri’nin hem de Dağhan’ın hayatı altüst olacaktır.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!