Ölene Kadar Konusu

Kategori: Haberler - 657 viewsYorum Yazın
Ölene Kadar Konusu

Son dönemde internet ortamında ve sosyal medyada adını sıkça duyduğumuz bir yapım var ve adı “Ölene Kadar” olduğunu artık bizlerde biliyoruz. Engin Akyürek ve fahriye Evcen’in başrollerinde yer alacağı yapım Ocak ayında ATV ekranlarında olacak.

Ölene Kadar Dizisi Konusu

Ocak ayı ile birlikte bizlerle olacak Ölene Kadar konusu da daha şimdiden merak konusu oldu. Engin Akyürek’in hayat verdiği Dağhan karakteri 11 yılını içerde geçirmiş ve ondan sonra özgürlüğüne Selvi sayesinde kavuşmuş bir adamdır. Tabi bu içerde yatılan yılların hesabı bir gün sorulacaktır ve Dağhan bunun için hayatının geri kalanını da feda etmeye hazırdır.

Geçmişini arayan Dağhan ona yapılanların hesabını sormak için kendine bir fırsat bulmuştur. Suçsuz yere geçirdiği yılların hesabını sormak için tekrar geçmişini deşecek olan Dağhan bunda en büyük yardımcısı ise ona özgürlüğünü veren kadın Selvi olacak. Selvi 11 yıl sonrası suçsuz gördüğü Dağhan’ın özgülük yolunda en büyük yardımcısı olmuştur ve olmaya devam edecektir.

Ölene kadar Konusu

Ölene kadar Konusu

Aşk, ihanet, vicdan, adalet ve intikamın iç içe geçtiği, hayatı bir günde değişen insanların birbirlerine değen hikayelerini konu alan “Ölene Kadar” dizisinde Engin Akyürek, bu kez hayatının en güzel yıllarını, hayallerini, geleceğini ve sevdiği kadını işlemediği bir suç yüzünden kaybederek müebbet mahkumu olan “Dağhan” karakteriyle izleyicinin karşısına çıkıyor. Dağhan, 11 yıl hapis yatmış ve hayata dair tüm umutlarını yitirmişken çıkagelen bir yabancı sayesinde yeniden yaşamına döner. Ama tek farkla… Artık o masum adam, 11 sene önce dahil edildiği oyunu bozmak için her şeyi göze alacaktır. “Ölene Kadar” ocak ayında ATV’de başlıyor.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!