Ölene Kadar Oyuncuları

Kategori: Oyuncular - 1.107 viewsYorum Yazın
Ölene Kadar Oyuncuları

ATV ekranlarında çok ses getirecek bir dizi başlıyor. ATV’nin yeni dizisinin adı “Ölene Kadar” oldu ve kadrosu ile de daha şimdiden adından söz ettirmeyi başardı. Başta Engin Akyürek ve Fahriye Evcen olmak üzere dizide rol alacak isimler belli oldu.

Ölene Kadar Oyuncuları Belli Oldu

Fahriye Evcen ayrılığın ardından tekrar bir dizi ile ekranlara dönüyor. Yaprak Dökümü sonrası uzun soluklu bir dizide yer almayan Evcen şimdi farklı bir proje içerisinde yer alacak. Dizide bir avukat olarak izleyeceğimiz genç ve güzel oyuncu “Selvi” karakteri ile karşımıza çıkacak ve Dağhan’ın özgürlük mücadelesine yardım edecek. Yakışıklı oyuncu Engin Akyürek ise dizide “Dağhan” ismi ile karşımıza çıkacak ve hayatının büyük bir kısmını içerde geçirmek zorunda kalan bir bir adamı canlandıracak. haksız bir şekilde içerde yatmak zorunda kalan Dağhan’ın en büyük destekçisi ise Selvi olacak. Ölene Kadar Oyuncu kadrosu ise şu şekilde oldu…

Engin Akyürek

Fahriye Evcen

Sarp Levendoğlu

Gülcan Aslan

Tansu Biçer

Lale Mansur

Ragıp Savaş

Kadriye Kenter

Serpil Gül

Taner Turan

Ferdi Sancar

Gizem Kala

Cihat Süvarioğlu

Aykut Akdere

Fatih Dokgöz


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Ölene Kadar Oyuncuları (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. […] Ölene Kadar Oyuncuları, Ölene Kadar Oyuncu Kadrosu Belli Oldu  […]

    • Queenie dedi ki:

      i love poached eggs. i have plans to make one or two this week and serve them over frisee with warm bread crumbs. although three's nothing like dough to catch the perfect yolk.