Ölene Kadar Tanıtım Fragmanı

Kategori: Fragmanlar - 1.039 viewsYorum Yazın
Ölene Kadar Tanıtım Fragmanı

Sabırsız bir şekilde 2. yayın dönemi olan Ocak 2017 bekleniyor. Tutmayan dizilerin final yapması ile bir çok dizi yayın hayatına başlayacak. Bu bağlamda en önemli projelerden birisi hiç şüphesiz ki “Ölene Kadar Dizisi” olacak. Engin Akyürek ve Fahriye Evcen ile akıllara durgunluk verici bir hikaye bizleri bekliyor.

Ölene Kadar Fragmanı bu başlık altında yayınlanır yayınlanmaz sizlerle olacak. Bizleri nasıl bir hikaye beklediğini eminiz ki sizlerde çok merakla bekliyorsunuz. Dizimiz başladığı zaman inanıyoruz ki bir grup oluşacak ve sadık bir Ölene Kadar izleyici kitlesi oluşacaktır. Gerek konusu, gerekse oyuncu kadrosu ile bir hikaye bizleri ekranlara kilitleyecektir. Sizde diziden ilk haberleri almak ve bir an önce dizinin başlamasını bekleyenlerdenseniz sitemizi takip ederek dizi hakkında detayları öğrenebilirsiniz.

Ölene Kadar Tanıtım Fragmanı


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Ölene Kadar Tanıtım Fragmanı (3 Yorum)

Yorum Yaz

 1. […] Ölene Kadar Tanıtım Fragmanı izle  […]

 2. google dedi ki:

  Greate pieces. Keep writing such kind of info on your site.
  Im really impressed by your blog.
  Hello there, You’ve performed a great job. I will definitely
  digg it and in my view recommend to my friends. I am confident they will
  be benefited from this website. http://google.com

  • Carlynda dedi ki:

   Halo Jun,Pertanyaan sulit macam apa yang ditanyakan? Dan apakah menurut Mas Jun saya bisa menjawab pertanyaan itu? Karena mungkin jawaban saya akan lain dengan jawaban Mas, tergantung pengalaman kita masing2 dan industry nya juga bearadr.Salem.Andbyo